Cin Ali


Fazla söze gerek yoook! Daha okumayı yeni sökmüşüz ilkokulda ve Cin Ali serisi elimizin elinin altında… Her vakit bulduğumuzda baştan okuyoruz… Okumamızı geliştiriyoruz hey gidi ne günlerdi değil mi? Eskileri hatırlamak bazen beni ürpertiyor ama hemen ardından nedense hayatta geçirdiğim yıllar bana moral veriyor 🙂 İşte elime geçen “Cin Ali” serisine ait bazı kapak resimleri:

cinali_1.jpg cinali_2.jpg cinali_3.jpg cinali_4.jpg cinali_5.jpg cinali_9.jpg cinali_10.jpg

9 Cevaplar

 1. uljas dedi ki:

  Offf bir an delirdim ya 🙂 muhteşem yazı . Abi karagözlü kuzu ve berber fili cart diye hatırladım ya ohaaaa dedim ya manyak olmuşşş 🙂

 2. burcin dedi ki:

  olm bööle bişey işte cin ali demişler kendisine:)

 3. meltem dedi ki:

  BEN 34 YAŞINDA BİR ÇOCUK ANNESİYİM
  CİN ALİ İLE BÜYÜDÜM
  VE YENİDEN ONU GÖRMEK SÜPER
  MUTLU OLDUM TEŞEKKÜRLER

 4. kitanaitenshi dedi ki:

  28 yaşındayım,benimde çocukluğum cinali kitaplarıyla geçti,biran çocukluğuma sanki geri döndüm.kitapları yayınladığınız için bizi anlık da olsa geçmişe götürdünüz için teşekkürler..

 5. kadir.cici dedi ki:

  Şairin dediği gibi ,bazen birşeyler anlatılmıyor,anlatılamıyor …UMARIM BİTEN YANLIZ BENİM ÇOCUKLUĞUMDUR ? SİZLERİN HEP ÇOCUK KALMANIZ DİLEĞİYLE ~~~kadir kötü çocuk …

 6. umut dedi ki:

  süper yaaa 1500 e yakın kitap okudum ve ilk okuduğum kitap cin alinin atı dün gibi hatırlıyorum bi eşide bende var o kitabın

 7. tubakama dedi ki:

  Özellikle Cin Alinin oyuncakları… Nasıl da hatırladım, birden çocukluğuma döndüm, teşekkürler…

 8. adem dedi ki:

  40 yasindayim gorunce tuylerim diken gibi oldu

 9. fatih dedi ki:

  ilk okuduğum kitap cin alinin atıydı. hatta babam okumayı öğrenirsen sana saat alacağım demişti ben de hemen gidip cin alinin atını getirip okumuştum. tabi ki babam da saat almamıştı.

  en zor olanı da sonuncusu cin ali kırda kitabıydı. okumak çok zor gelirdi. sanki büyülü bir şekilde kolaydan zora giderdi.

  diğer bir konu; tamam okumamız iyi değil, basitçe yazılmış.. ama hayal gücümüzün zirvesinde olduğumuz zamanlarda algımızın da zayıf olduğunu düşünüp de mi o basit çizimleri kullanmışlar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.