Walking Dead Sekizinci Bölümü “Nebraska” ile Devam Ediyor

Gümüzde yabancı dizilerin çoğu sezon ortası adıyla oldukça uzun ara veriyorlar. Walking Dead de uzunca bir aradan sonra sekizinci bölümü “Nebraska” ile bu pazar geri dönüyor.

En son yayınlanan “Pretty Much Dead Already” adlı bölümüyle muhteşem bir ara final izlemiştik. Bir kaç bölüm boyunca durağanlaşan hayat son bölümde tavan yapıyor. Çiftlikte yaşanan katliamdan sonra yeni bölümde Rick ve arkadaşlarını acaba ne bekliyor?

Benim tahminine göre iki seçenek var. Çiftlikte kalıp orayı dağıtırlar veya kovulup yollara düşerler. Zaten ulaşmak istedikleri bir yer vardı fakat son bölümlerde bunu unutmuştuk. Sanırım yollara düşecekler. Bakalım izleyip göreceğiz. Umarım hız kesmeyen ve bir o kadar da güzel bir ikinci yarı bizleri bekliyordur.

Walking Dead Sekizinci Bölümü “Nebraska” ile Devam Ediyor” için 3 yorum

 • 09 Şubat 2012 tarihinde, saat 01:38
  Permalink

  bu dizide 8 bölüm bir kızı aradılar o kısım çok sıkıcıydı bence.

  Yanıtla
  • 09 Şubat 2012 tarihinde, saat 15:40
   Permalink

   Eğer sonu böyle bitmeseydi dizi dağılacaktı. Önce ben de öyle hissettim ama ısrarla izleyince yönetmenin seyirciyi “bayağılık” psikolojisine çekerek en sonunda buz gibi olmasını sağladığını farkettim. O yüzden olumsuz konuşamam doğrusu 🙂

   Yanıtla
 • 14 Şubat 2012 tarihinde, saat 21:48
  Permalink

  Açıkçası Walking Dead 8. bölüm Nebraska beklediğimden daha iyi başladı. Özellikle son 15 dakika Quentin Tarantino tarzı bize gerçek Nebraska’nın ne olduğunu gösterdi.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.