Grey’s anatomy 6. Sezon Başladı


5 seneden beri sürekli izlediğim ve şu anda da takip ettiğim bir kaç diziden birisi Greys… Diğer hastane temelli dizilere göre daha farklı bence. Grey’s Anatomy denince aklıma ilk “dizi müzikleri” gelir. Ayrıca ustaca yazılmış senaryosu dizi boyunca çan eğrisi gibi tırmanır ve sonunda aşağıya doğru iner.

5nci sezonun sonunda George olduğunu tahmin ettikleri (yüzü tanınmaz halde olan ama aralarında bir şakalaşmadan farkına vardıkları) kaza geçiren kişi ölüm döşeğindeydi ve hatta en son kalbi durmuştu.  Aynı anda yan tarafta da Izzie çok zor bir operasyon geçiriyordu ve onun da kalbi durmuştu. Tam bu noktada diziyi bitirdiler ve bir güzel küfürü de yediler benden 🙂

6ncı sezonun ilk bölümü(bölüm adı: goodbye) 24 Eylül’de yayınlandı. Her perşembe takip ediyor olacağız bir şekilde… Ayrıca Meredith ve  Derek‘in başta olmak üzere geriye kalan tüm ekibin özel hayatları ve hastalarıyla ilgili gelişmeleri de heyecanla bekliyorum.

Ayrıca 5nci sezonun DVDsi de çıkmış sitede yazdığı kadarıyla ama Türkiye’ye geldi mi bilmiyorum. Sanırım Digiturk dizimax ten de yayınlanıyor….

Bunu da okuyabilirsin:  Game of Thrones İkinci Sezon 1 Nisan'da Başlıyor! Şaka Gibi:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.