E-kitap Rehberi

E-kitap Rehberi günden güne daha popüler hale gelen e-kitap hakkında hazırlanmış bir yazı dizisidir. Bu yazı dizisinde “E-kitap nedir?, “E-kitap  nereden alınır?“, “E-kitap okuyucu alırken nelere dikkat etmeliyiz?“, “Ücretsiz e-kitap nereden indirebilirim?” gibi sorulara cevap vermeye çalıştım. Oldukça geniş bir araştırma yaparak e-kitap hakkındaki tüm kavramlara ele alarak sizlere sunmaya çalıştım.

E-Kitap Hakkında Temel Bilgiler

E-Kitap Okuyucu Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

E-Kitap Hakkında Faydalı Bilgiler

7 Responses

 1. thomass says:

  Güzel bir çalışma olmuş. Devamını getirirsin inşallah.

 2. yusuf says:

  önemli kısımlar henüz bekliyor. bir an evvel tamamlarsanız çok yardımcı olursunuz bana teşekkürler

  • burcin says:

   En kısa zamanda geliyor… Fakat en yaygın kullanılan cihazlar Türkiye’de pek satılmadığından bitiremedim. Elimdeki bilgilerle rehberi en kısa zamanda tamamlıyor olacağım…

 3. Egemen says:

  Hocam,nook alacaktım.Fakat sizin sitenizi fark ettim.Bekleyip daha sağlıklı karar almak bekledim.Tebrik ederim ,çok güzel bir çalışma başlatmışsınız.İnşallah daha fazla beklemem açıklamalarınızı okumak için.

 4. onur says:

  hocam kindle 3 ekranı ezildiği için ekranda en son kalan sayfanın yarısı gözüküyor yarısı beyaz ekran. tamamen kapatınca bile aynı kalıyor. ankarada yapabilecek bir servis biliyor musununuz. ben cukurcadayım. görevim gereği. cevap verirseniz cok memnun olurum saygılar.

 1. 11 November 2011

  […] E-kitap Rehberi […]

 2. 26 December 2011

  […] E-kitap Rehberi […]

Cevap Verin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.